ШАНОВНІ БАТЬКИ! /Files/images/0006-010-My-s-vami-zhelaem-nashim-detjam-schastja.jpg

Для оформлення дитини в заклад дошкільної освіти необхідно обов'язково зареєструватися в електронній черзі до закладу дошкільної освіти на сайті

https://reg.isuo.org/preschools

Прийом дітей в групи здійснюється завідувачем протягом календарного року на підставі:

- направлення з електронної черги Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради;

- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

- свідоцтва про народження дитини;

- медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

- для прийому дітей до спеціальних логопедичних груп для дітей з порушеннями мовлення додатково подається висновок Інклюзивно-ресурсного центру та направлення Управління освіти адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради.

Для батьків створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи з дому.

На сайті електронної реєстрації надана можливість подачі заяви для постановки на облік у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в дошкільному навчальному закладі.

/Files/images/банер.JPG

Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на даному сайті. Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний навчальний заклад. При необхідності, обраний ДНЗ можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в закладі дошкільної освіти) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного регіону.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією електроної реєстрації для батьків.

/Files/images/дети.jpg

При наявності вільних місць статус Вашої реєстрації зміниться на " Є можливість зарахування в ДНЗ" або іншому закладі Вашого мікрорайону.

Вам необхідно постійно відслідковувати статус і у разі його зміни, про що Вам буде надіслано повідомлення на Вашу електронну адресу, протягом 30 днів подати необхідні документи, визначені в Положенні, завідувачеві визначеного ЗДО.

В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.

Зразок заяви для зарахування дитини в заклад дошкільної освіти

Кiлькiсть переглядiв: 1057