22.01.2021 Міщанчук В.В., вихователь-методист, Сальнікова С.М., Рожнова Т.В., Семенова В.І.,вихователі, взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практиної конференції "Особливості корекційно-ігрової діяльності у роботі вихователя ЗДО" та отримали сертифікати.

22.09.2020 Міщанчук В.В., вихователь-методист, Приходченко Л.В., Семенова В.І., вихователі, взяли участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Заклад дошкільної освіти: інновації, теорія, практика".

17.08.2020 Міщанчук В.В., вихователь-методист, взяла учвсть у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції "Виховні аспекти у роботі сучасного ЗДО: із досвіду роботи".

В 2019/2020 навчальному році вихователь-методист Міщанчук В.В. брала участь у районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" та отримала диплом ІІ ступеня. Тема її роботи "Плекаймо патріотів".

В 2018/2019 році вихователь Приходько В.М. брала участь у районному фестивалі "Калейдоскоп педагогічних знахідок" та отримала диплом ІІ ступеня. Тема її роботи "Роль народної іграшки в освітньому процесі закладу дошкільної освіти"

В 2017/2018 навчальному році вихователь-методист Міщанчук В.В. брала участь у ІV міжнародній науково-практичній крнференції "Теорія і практика освіти в сучасному світі".

Педагоги закладу брали активну участь в обласному фестивалі "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують" та отримали дипломи І ступеня: Дубіна І.В., інструктор з фізкультури, Герасевич О.М., вчитель-логопед, дипломи ІІІ ступеня отримали вихователі: Сергєєва Н.Б., Стасюк О.Г.

Любов до прекрасного, чарівний світ мелодії відкривають малятам музичні керівники: вихованці неодноразово були переможцями районних конкурсів "Крок до зірок".

/Files/images/линия мал звезды.gif

Кiлькiсть переглядiв: 613