Про безпеку дбаємо

Вчимо дитину правилам безпеки для дітей /Files/images/воспитатель с детьми.jpg

З самого раннього віку треба навчити дитину притримуватись простих, але дуже важливих та ефективних правил безпеки. Ці правила дитина повинна знати сама та навчити своїх друзів.
Я завжди питаю дозволу у батьків.
Я ніколи не буду робити те, що батьки мені не дозволяють робити, навіть якщо мені дуже хочеться зараз.
Я завжди буду гратися та гуляти з батьками, родичами або з кимсь з моїх старих друзів. Я ніколи не буду цього робити сам.
Я маю довіряти своїм відчуттям. Якщо я відчуваю, що роблю щось погане – значить, я маю цього не робити, тому що це може нанести мені шкоду.
Я вмію казати „ні”. Якщо я відчуваю, що роблять щось погане, то я скажу „ні” та втечу додому.
Я завжди буду знати, що деякі незнайомі люди можуть допомогти мені вибратися з небезпечних ситуацій. Це жінки, мами з дітьми, міліціонери у формі, продавці в магазині і аптеці.
Я знаю, що моє тіло належить лише мені, я нікому не дозволю до мене торкатися без дозволу батьків.
Я граюся та гуляю лише в тих місцях, де мені дозволяють батьки.
Я буду уникати місць, де мало світла та людей.
Я не буду розмовляти зі сторонніми людьми, приймати подарунки від дорослих, давати згоду та сідати до них у машину, гуляти з ними і ходити до них у гості, без дозволу моїх батьків.
Я навчусь користуватися телефоном в телефонній будці на вулиці та мобільним телефоном.Я навчусь набирати 102.
Я вивчу свою домашню адресу і номер домашнього телефону.

Правила безпеки для батьків.

Будьте готові прийти на допомогу своїй дитині в будь який момент.
Тримайте під рукою адреси та телефони друзів своїх дітей.
Познайомтеся зі своїми сусідами. Дізнайтеся як можна більше про них та їх образ життя.
Дослідіть місцевість навколо дома, покажіть дитині безпечні місця для ігор, та місця, які слід дитині уникати.
Не наносить ім’я дитини на одежу, шкільне приладдя або портфелі. Не купуйте дитині речі з її ім’ям.
Будьте зразком для дитини.
Уважно слухайте дитину та задавайте питання.
Підтримуйте відкритість дитини та уникнення секретів від батьків. І переконуйте дитину , а не залякуйте.
Розвивайте в дитині самоповагу і давайте дитині зрозуміти, що Ви її любите такою, як вона є.
Запевніть дитину у Вашій любові і Вашій постійній підтримці, яка її необхідна, щоб в дошкільному віці уникнути менших проблем, а надалі і більш серйозних.

Об’єднуйте зусилля.

Підтримуйте добрі стосунки з сусідами і не лишатися байдужими до їх проблем.
Коли дозволяє час, займайтеся волонтерською діяльністю в Вашому районі, приймайте участь в організаційних питаннях.
Знання сусідів та оточуючої місцевості - одна з найважливіших умов безпеки Вашої дитини.
Познайомте Ваших близьких та друзів з даними рекомендаціями.
І на останок, шановні батьки, безпека дитини та її життя в першу чергу залежить від вміння поводитися в скрутних ситуаціях, обережності з незнайомими людьми, самоповаги, відсутності секретів від батьків та наявності певних життєвих навичок.

/Files/images/1ae49769ec1c.jpg

/Files/images/6bd920e58fd8.jpg