/Files/images/диск.gif Ласкаво просимо до музичної скриньки!

“Музика, як будь-яке мистецтво, допомагає дітям пізнавати світ, виховує дітей”
Д. Кабалевський
/Files/images/смайлики с нотками.gif

Важко переоцінити вплив музики на людину. Це живе невичерпане джерело натхнення. Музика може надати насолоду, але також одночасно може викликати сильне душевне переживання, збудити до роздумів, відкрити невідомий світ фантазій.

У процесі музичних занять відкриваються широкі можливості для всебічного розвитку дітей. Емоційна сила музики, зміст пісень, що слухають і виконують діти, сприяють формуванню основ морально-естетичних якостей. Музикотерапія як цілісне використання музики в якості основного та ведучого фактора дії на розвиток дитини включає такі напрями, як вокалотерапія (співи), музикотерапія в рухах (танці, музично-ритмічні ігри), гра на музичних інструментах та інші.

Залучення дошкільнят до різних видів музичної діяльності з використанням прийомів та методів музикотерапії, сприяє успішному розвитку їх творчої активності. Застосування творчих завдань, ритмічних ігор, сеансів музикотерапії в дитячому садку та вдома стимулює процес внутрішнього самовдосконалення дитини, створює широкі можливості для повноцінного розкриття всіх її потенціалів та відкриває перед нею ще один шлях збагачення її музичного досвіду.

/Files/images/шарики с нотками.gif

/Files/images/ОА.jpg Моргун Ольга Олександрівна
Музичний керівник

Спеціаліст першої категорії
Педагогічний стаж 22 роки

Поглиблено працює над методичною темою "Формування основ патріотизму у дітей дошкільного віку засобами музики"
Цей напрям роботи здійснюється на музичних заняттях, музично-тематичних розвагах, святах, підчас індивідуальної роботи з дітьми та різноманітних родинних заходах.

Театралізована діяльність

/Files/images/Казка про коронавірус.jpg

Родинне свято "Як у нас в Україні"

/Files/images/родинне1.jpg /Files/images/родинне2.jpg /Files/images/родинне3.jpg