Чудова професія у наших вихователів – бути фантазерами і педагогами, акторами, яким ніхто не аплодує, лікарями, до порад яких не завжди дослухаються. Досвідчені педагоги прагнуть зробити цікавим і пізнавальним кожне заняття, змістовнішою кожну гру, прогулянку. І в кожного з них свої творчі знахідки, здобутки на цьому шляху.

Педагогічний колектив ЗДО № 158 - це творчий колектив, в складі якого 27 педагогів

Пріоритетні завдання на 2020/2021 навчальний рік

1. Спрямування роботи на актуалізацію основних завдань з безпеки життєдіяльності, охорони життя і збереження здоров’я усіх учасників освітнього процесу, забезпечення виконання профілактичних та протиепідемічних заходів в умовах карантину, шляхом створення сучасного безпечного розвивального середовища та формування навичок безпечної поведінки в довкіллі.

2. Залучення в практику роботи сучасних інноваційних педагогічних технологій, спрямованих на розвиток комунікативно-мовленнєвої компетентності, підвищення рівня корекційно-розвиткової роботи дітей дошкільного віку.

3. Удосконалення роботи щодо формування елементарних основ економічних знань та математичної компетентності дітей дошкільного віку шляхом упровадження інноваційних методик та технологій як складової гармонійно розвиненої особистості засобами ігрової діяльності.