Шановні батьки! /Files/images/detia-500.gif

Вітаємо Вас на сторінках "Психологічної скарбнички". Сподіваємося, що Ви знайдете в ній відповіді на ті питання, які Вас хвилюють.

Практичний психолог ЗДО 158

Ліхван Наталія Андріївна

/Files/photogallery/dd - копия.jpg

Педагогічний стаж роботи - 15 років.

Спеціаліст першої категорії

Сертифікований фахівець за наступними напрямками :

1. Сертифікат Інституту розвитку символдрами та глибинної психології "Символдрама у лікуванні тривожних відхилень, панічних атак та фобій" 28-29 грудня 2016 року

2. Сертифікат Інституту розвитку символдрами та глибинної психології "Символдрама у роботі з едипальними мотивами. Робота із стосунками з мамою і татом."25-26 квітня 2017 року

3. Сертифікат Інституту розвитку символдрами і глибинної психології "Вирішенні екзистенційних пробдем та питань, пов язаних з відношенням до смерті в психотерапії та практиці психологічного консультування" 22-23 грудня 2019 року

4. Сертифікат Інституту розвитку символдрами та глибинної психології "Групова психотерапія" (100 годин)

5. Сертифікат Інституту розвитку символдрами та глибинної психології "Психодіагностика по ОРД"(60 академічних годин)

Діяльність психологічної служби зорієнтована на цінності та інтереси дитини, врахування вікових можливостей, надання всебічної психологічної допомоги дітям різної вікової категорії, їх батькам, педагогічному колективу.

Робота практичного психолога проводиться за наступними напрямками:

!. Діагностичний.

2. Корекційно-відновлювальний.

3. Консультативния.

4. Організаційно-методичний.

5. Просвітній.

6:. Профілактичний

7. Дистанційний супровід батьків та педагогічного колективу під час карантину.

- Конвенції прав дитини;- Декларації прав дитини;

-закону України "Про охорону дитинства";

- Положення про психологічну службу системи освіти України;

- Положення про психологічний кабінет;

- Посадової інструкції практичного психолога;

- Етичного кодекса психолога.

- Нормативні документи

Корекційно-розвивальна робота

/Files/images/20200924_092558.jpg /Files/images/20200924_093539.jpg

Участь психолога у районних заходах

/Files/images/20191119_135512.jpg/Files/images/20191119_134034.jpg

Робота з обдарованими дітьми

/Files/images/20210302_1.jpg/Files/images/20200722_095459.jpg

/Files/images/линия мультяшки.gif

Робота будується за наступними напрямками:
1 - діагностичний;
2 - розвиваючий;
3 - корекційний;
4 - просвітницько-профілактичний;
5 - консультативний;
6 - організаційно-методичний.

За діагностичним напрямком серед дітей молодших груп восени проводиться тестування рівня розумового розвитку. Серед дітей старших груп навесні проводиться тестування щодо готовності дітей до навчання у школі. Також на протязі всього року відбувається діагностичне спостереження дітей раннього віку щодо їх адаптації до умов дитячого саду.

За корекційно-розвиваючим напрямком взимку проводяться заняття в підгрупах з розвитку пізнавальної сфери з тими дітьми, що потребують цього за результатами тестування рівня розумового розвитку. Також протягом року за потребою проводяться індивідуальні заняття з корекції емоційного стану дитини.

За просвітницько-профілактичним напрямком протягом всього навчального року проводяться виступи на батьківських зборах, на педагогічних нарадах. За запитом адміністрації організуються семінари на актуальні для вихователів теми.

В рамках консультативного напрямку постійно проводяться консультації як для працівників ДНЗ, так і для батьків дітей.

Часи прийому практичного психолога:

понеділок 13.00 - 17.00;

вівторок 13.00 - 17.00.

Шановні відвідувачі, пропонуємо Вам ознайомитися з наступними питаннями, які найчастіше виникають у батьків.

Перший крок в дитячий садок

Такі різні діти

Разом до школи

Діти з особливими потребами

Психологічні особливості дітей дошкільного віку

ЯК ГОВОРИТИ З ДІТЬМИ ПРО ЕПІДЕМІЮ: ПОРАДИ ПСИХОЛОГА

Телефони довіри "Кризового центру медико-психологічної допомоги» (Інститут психології імені Г.С.Костюка)

044 288 33 48,

099 632 18 18,

093 609 30 03,

/Files/images/звездочки мерцают.gif Щастя та радості Вам і Вашим дітям!

/Files/images/звездочки мерцают.gif Душевного спокою та рівноваги.