/Files/images/0000.png

/Files/images/Сухомл.jpg

19.11.2018. Розпочався тематичний Тиждень, присвячений пам'яті В.О.Сухомлинського "Людина починається з добра". З педагогами проведений круглий стіл "Впровадження гуманістичних ідей В,О.Сухомлинського в практику роботи дітей дошкільного віку" та панорама творчих знахідок вихователів "Я пропоную" щодо впровадження педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в роботу з дітьми.

19.11. - 22.11. 2018 Протягом тематичного тижня, з метою підвищення екологічної культури дошкільників, були проведені заняття з використанням творів В.О.Сухомлинського за різною тематикою: комахи, рослини, птахи, тварини, жива та нежива природа, пори року, а також бесіди про поведінку дітей в природі.

/Files/images/IMG_8260_1.jpg

На прогулянках проведені "хвилини милування" рідною природою. Малята мали змогу милуватися красою осінньої природи, а прогулянки екологічними стежинами допомогли малятам пізнати таємниці осінньої пори.

/Files/images/IMG_20181123_115331.jpg

/Files/images/IMG_20181123_111742.jpg

З метою виховання морально-етичних почуттів у дітей (доброта, людяність, взаємодопомога), проведені заняття на морально-етичні теми: "Добрі слова. Чарівні слова", "Добре слово солодке, як мед" та бесіди "Все починається з добра" за сторінками творів В.О.Сухомлинського.

23.11.2018 Проведена музично-тематична розвага - інсценування дітьми старших груп казок В.О.Сухомлинського.

/Files/images/IMG_20181122_153756.jpg

/Files/images/IMG_20181122_154640.jpg

Упродовж тематичного Тижня проводилась робота з батьками: консультація "Мудрість батька та ласка матері у сімейному вихованні дитини", заняття в батьківському лекторії "Про виховання гуманних почуттів у дітей за творами В.О.Сухомлинського, батькам надавались рекомендації, які твори читати дітям. В куточках для батьків висвітлювалась інформація про хід проведення Тижня, присвяченого пам'яті В.О.Сухомлинського "Людина починається з добра".